<<  Firma Profili  >>

 

SELEŞLER; Otobüs durakları imalat ve pazarlama  sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Firmamız" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen firmamız, teknik imkanlarımız siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Firmamız; Belediyelerin ihtiyacı olan otobüs durakları ihtiyacına cevap vermektedir. İstenilen tip, model ve şekilde imal edilen otobüs durakları, farklı renk seçeneklerine de haizdir. 

Kenarı camlı veya şeffaf kapatma, oturaklı veya oturaksız olabileceği gibi, kullanım yerine göre büyük ebatta veya küçük ebatlarda imalat yapmaktayız.

Ürün satışımızda ve  işçiliğimizde satış ve hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı, müşteri memnuniyetinin devam etmesi için, kurulan sistemin aksamadan çalışmasını sağlamayı en önemli görevimiz olarak kabul ediyor ve bu düstur üzerine faaliyetimize devam ediyoruz.
 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.