.

- Firma Profili

 

 

SELEŞLER; Otobüs durakları imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen firmamız, teknik imkanlarımız siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.


Firmamız; Belediyelerin ihtiyacı olan otobüs durakları ihtiyacına cevap vermektedir. İstenilen tip, model ve şekilde imal edilen otobüs durakları, farklı renk seçeneklerine de haizdir.


Kenarı camlı veya şeffaf kapatma, oturaklı veya oturaksız olabileceği gibi, kullanım yerine göre büyük ebatta veya küçük ebatlarda imalat yapmaktayız.


Ürün satışımızda ve işçiliğimizde satış ve hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı, müşteri memnuniyetinin devam etmesi için, kurulan sistemin aksamadan çalışmasını sağlamayı en önemli görevimiz olarak kabul ediyor ve bu düstur üzerine faaliyetimize devam ediyoruz.


reklam panolu otobüs durağı,çelik otobüs durağı,metal otobüs durağı,paslanmaz otobüs durağı,otobüs durakları imalatı,otobüs durağı fiyatı,otobüs durağı fiyatları,ucuz otobüs durağı,otobüs durağı imalatcısı,otobüs durağı,otobüs durakları,otobüs durağı imalatı,otobüs durağı firmaları,belediye otobüs durağı,otobüs durağı firmaları,camlı otobüs durağı